Meie tootevalikust on ilmselt silma jäänud, et osad ketid on märgitud kui PRO seeria ja osad LM seeria. Mis vahe neil siis on?

Kõige suurem vahe, nagu ka nimi viitab, on kasutusotstarbel. PRO seeria ketid on mõeldud profikasutajatele. Näiteks meelelahutusettevõtetele, pulmakorraldajatele, festivalidele ja kõigile, kellel on vaja sagedasti kette üles panna ja maha võtta, ühest kohast teise transportida või kasutada veidi ekstreemsemaid paigaldusvõtteid.

LM seeria seevastu on mõeldud pigem kodukasutajatele, kohvikutele või kohtadesse, kus kett pannakse üles ja sinna ta ka pikemaks ajaks jääb. See ei tähenda, et seda ketti ei võiks kasutada muudel otstarvetel, lihtsaks nende vastupidavus on veidi väiksem.

PRO seeria ketid toodetakse vastavalt tellimusele Saksamaal. Seevastu LM seeria ketid toodetakse kindlate mõõtude alusel Saksa ettevõtte poolt kvaliteetsetes Hiina tehastes.

PRO seeria ketti saab tellida täpselt sellise pikkuse ja pesade vahega nagu teil vaja on. Olgu siis 1 või 5 pesa meetri kohta ja 27 jm või 14,5 jm. Kõige levinum pesade vahe on 50cm, mis on piisavalt tihe, et kett ei mõjuks tühja kaablina ja samas on piisavalt hõre, et valgus liiga eredaks ei muutuks. Samas annab väga ilusa tulemuse väga tihe kett – 20cm sammuga. Nii saab kettidest moodustada näiteks kujundeid või teha ruumile “teise lae”.

LM seeria ketid tulevad kolmes mõõdus ja kolme pesade vahe võimalusega: pikkused: 10m, 20m, 30m ja pesade vahed: 33cm, 50cm, 100cm.

Lambipesade erinevus

Suurim kettide erinevus on lambipesa (pirnipesa) ehituses. Kõikidel meie tarnitavatel kettidel on E27 lambipesa, mis on enimlevinud Euroopa standard.

PRO seeria kettidel on pesad paigaldatud turvakruvidega, mida tavaliste vahenditega lahti ei saa. Siiski on võimalik neid pesasid meie juures vahetada. Seega kui näiteks kett kehva kinnituse tõttu alla kukub või keegi pesale peale astub ja pesad viga saavad, ei pea ketti maha kandma vaid võib tuua meie juurde hooldusesse.

LM seeria kettidel seevastu on pesad kaabli külge sulatatud. See tähendab, et kui pesaga midagi juhtub, siis seda parandada ei saa ning õues kasutamiseks kett enam ei sobi.


“Kas kett töötab edasi, kui lamp läbi põleb?”

Küsimus, mida meilt sageli küsitakse: “Kas kett töötab edasi, kui põni lamp läbi põleb?”
Jah, lambid (maakeeli pirnid) on üksteisest sõltumatud ja kui üks katki läheb, töötavad teised edasi. Seda nii PRO kui LM seeria kettides.


Kaabli ühenduste erinevus

Meie tarnitavad ketid on omavahel jätkatavad. See tähendab, et kui on vaja 30m ketti, võib selle soetada ka näiteks 3 x 10m juppidena, mida saab omavahel kokku liita või siis eraldi kasutada.

PRO seeria kettidel on mõlemas otsas tugev ja robustne ühendusliides. Liidesed on hooldatavad ja peavad vastu ka karmimates tingimustes.

LM seeria kettidel on ühenduseks peenemad ja vähem silmapaistvad keermega lahendused. Ühest küljest ei ole need nii nähtavad, teisest küljest on need õrnemad ja neid ei ole võimalik hooldada.

Kui soovite endale ketti soetada aga ei tea, milline valik teile õige oleks, pöörduge meie poole ja kirjeldage oma plaanitavat kasutusviisi. Koos leiame kindlasti parima lahenduse.

Vaata meie müüdavaid kette siit.
Nüüd saab PRO seeria kette komplekteerida otse meie lehel.

PRO vs LM seeria lambiketid
Hinda toodet:
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
SULGE
[woof 'start_filtering_btn' btn_position='tb']
SULGE
0
Sinu kommentaar on väga oodatud!x
()
x